SFS44T30-7.5K384E-F
- Mfr.Part #
- SFS44T30-7.5K384E-F
- Datasheet
SFS44T30-7.5K384E-F
- Description
- CAP ARRAY 7.5UF/30UF 440V RADIAL
- Stock
- 763
- Capacitance :
- 7.5µF, 30µF
- Tolerance :
- ±10%
- Voltage - Rated :
- 440 V